Vention Plecak na laptopa KRO 19l czarny

Producent
Vention
Kod producenta
KROB0
EAN
6922794782778
  • Materiały: Oxford, Poliester, Poliuretan (PU)
  • Typ obudowy: Plecak
  • Objętość: 19 l
Pełna specyfikacja

68 złnetto83,64 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Vention Plecak na laptopa KRO 19l czarny: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
KROB0692279478277868 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Materiały: Oxford, Poliester, Poliuretan (PU)
  • Typ obudowy: Plecak
  • Objętość: 19 l

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Materiały
Oxford, Poliester, Poliuretan (PU)
Objętość
19 l
Typ obudowy
Plecak
Waga produktu
700 g
Wysokość produktu
450 mm
Szerokość produktu
280 mm
Głębokość produktu
150 mm
Główny kolor produktu
Czarny
Maksymalna wielkość ekranu
39,6 cm (15.6")

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Vention Plecak na laptopa KRO 19l czarny na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Vention Plecak na laptopa KRO 19l czarny jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Vention Plecak na laptopa KRO 19l czarny?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Vention Plecak na laptopa KRO 19l czarny?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Vention Plecak na laptopa KRO 19l czarny w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Vention Plecak na laptopa KRO 19l czarny?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria komputerowe.

  • Dostępny

    Vention

    Kabel HDMI 15m

    • Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
    • Szybkość przesyłania danych: 18 Gbit/s
    • Złączka 2: HDMI

    60 złnetto73,80 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Vention

    Kabel HDMI 8K Ultra HD 48Gbps w oplocie 5m

    • Typ płaszcza kabla: Spleciony
    • Złączka 2: HDMI Typu A (Standard)
    • Złącze 2: Męska

    76 złnetto93,48 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Vention

    Plecak wodoodporny na laptopa KRL 27l czarny

    • Cechy zabezpieczeń: Wodoodporny
    • Maksymalna wielkość ekranu: 39,6 cm (15.6")
    • Materiały: Oxford, Poliester

    76 złnetto93,48 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego