Wd Dysk HDD 8TB 3.5 Red Pro WD8006FFBX

Producent
Wd
Kod producenta
WD8006FFBX
EAN
718037909202
  • Gwarancja 60 miesięcy
Pełna specyfikacja

1 909 złnetto2 348,07 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Wd Dysk HDD 8TB 3.5 Red Pro WD8006FFBX: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
WD8006FFBX7180379092021 909 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Gwarancja 60 miesięcy

Pełna specyfikacja

Gwarancja
60 miesięcy

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Wd Dysk HDD 8TB 3.5 Red Pro WD8006FFBX na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Wd Dysk HDD 8TB 3.5 Red Pro WD8006FFBX jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Wd Dysk HDD 8TB 3.5 Red Pro WD8006FFBX?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Wd Dysk HDD 8TB 3.5 Red Pro WD8006FFBX?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Wd Dysk HDD 8TB 3.5 Red Pro WD8006FFBX w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Wd Dysk HDD 8TB 3.5 Red Pro WD8006FFBX?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Dyski twarde HDD.