Western Digital HDD External WD Elements Desktop (6TB, USB 3.0)

Producent
Western Digital
Kod producenta
WDBWLG0060HBK-EESN
  • Pojemność: 6 TB
  • W zestawie: Quick Start Guide, Power Adapter
  • Kable w zestawie: USB 3.0 Cable
Pełna specyfikacja

Promocja −5 %1 158 złnettoCena regularna: 1 218,7 zł1 424,34 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Western Digital HDD External WD Elements Desktop (6TB, USB 3.0): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
WDBWLG0060HBK-EESNbrak1 158 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Pojemność: 6 TB
  • W zestawie: Quick Start Guide, Power Adapter
  • Kable w zestawie: USB 3.0 Cable

Pełna specyfikacja

Waga
0,95 kg
Kolor
Czarny
Gwarancja
24 miesiące
W zestawie
Quick Start Guide, Power Adapter
Pojemność
6 TB
Kable w zestawie
USB 3.0 Cable
Wymiary (szer. × wys. × gł.)
48 × 165,8 × 135 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Western Digital HDD External WD Elements Desktop (6TB, USB 3.0) na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Western Digital HDD External WD Elements Desktop (6TB, USB 3.0) jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Western Digital HDD External WD Elements Desktop (6TB, USB 3.0)?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Western Digital HDD External WD Elements Desktop (6TB, USB 3.0)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Western Digital HDD External WD Elements Desktop (6TB, USB 3.0) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Western Digital HDD External WD Elements Desktop (6TB, USB 3.0)?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Dyski twarde HDD.