ZTE Router G5 Ultra Gaming

Producent
ZTE
Kod producenta
G5 Ultra Gaming
EAN
6902176161339
  • Procesor wbudowany: Tak
  • Moc: 40 W
  • Rodzaj zasilania: Sieciowe
Pełna specyfikacja

1 099 złnetto1 351,77 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

ZTE Router G5 Ultra Gaming: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
G5 Ultra Gaming69021761613391 099 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Procesor wbudowany: Tak
  • Moc: 40 W
  • Rodzaj zasilania: Sieciowe

Pełna specyfikacja

Moc
40 W
Port USB
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Standard 5G
5G SA, 5G NSA
Standardy 4G
LTE
Typ karty SIM
NanoSIM
Rodzaj zasilania
Sieciowe
Gniazdo karty SIM
Tak
Konstrukcja anteny
Wewnętrzny
Procesor wbudowany
Tak
Wysokość produktu
232,5 mm
Przewodowa sieć LAN
Tak
Szerokość produktu
107 mm
Obsługiwane pasma 5G
2600, 1900, 2300, 2100, 2500, 800, 3600 MHz, 700, 1800, 900 MHz, 850
Obsługiwane sieci 4G
900 MHz, 800 MHz, 2300 MHz, 1800 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 2500 MHz, 3500 MHz, 850 MHz, 2100 MHz, 3700 MHz, 1500 MHz, 700 MHz
Głębokość produktu
107 mm
Połączenie USB 3G/4G
Nie
Generacja sieci mobilnej
5G
Podstawowy standard Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Typ interfejsu Ethernet LAN
2.5 Gigabit Ethernet
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max)
18671 Mb/s
Szybkość transmisji danych 4G (maks.)
1600 Mbit/s
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C
1

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię ZTE Router G5 Ultra Gaming na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy ZTE Router G5 Ultra Gaming jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę ZTE Router G5 Ultra Gaming?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na ZTE Router G5 Ultra Gaming?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić ZTE Router G5 Ultra Gaming w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na ZTE Router G5 Ultra Gaming?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Gaming.

  • Dostępny

    ASUS

    Płyta główna TUF GAMING X870-PLUS WIFI

    • Gniazdo procesora: Gniazdo AM5
    • Producent procesora: AMD
    • Obsługa przetwarzania równoległego: Nieobsługiwany

    1 113 złnetto1 368,99 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Simagic

    Sekwencyjna skrzynia biegów, S501

    • Łączność: Przewodowa
    • Wyposażenie: RGB Control Button
    • Interfejs: USB

    1 113 złnetto1 368,99 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Simagic

    Kierownica Classic, S218

    • Liczba przycisków: 8
    • Łączność: Wi-Fi
    • Kolor: Czarny

    Promocja −5 %1 081 złnettoCena regularna: 1 137,4 zł1 329,63 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Simagic

    Kierownica GT, S217

    • Liczba przycisków: 8
    • Łączność: Wi-Fi
    • Kolor: Czarny

    Promocja −5 %1 081 złnettoCena regularna: 1 137,4 zł1 329,63 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego