
ZTE Router MC889A Pro 5G
- Producent
- ZTE
- Kod producenta
- MC889A Pro 5G
- EAN
- 6902176109881
- Model procesora: Snapdragon X65
- Typ procesora: Qualcomm
- Minimalna temperatura pracy: -40 °C
1 045 złnetto1 285,35 zł brutto
Duża dostępność
Dostawa następnego dnia roboczego
Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.
| MPN | EAN | Cena netto | Dostępność |
|---|---|---|---|
| MC889A Pro 5G | 6902176109881 | 1 045 zł netto | Dostępny |
Specyfikacja. Parametry modelu.
Najważniejsze parametry
- Model procesora: Snapdragon X65
- Typ procesora: Qualcomm
- Minimalna temperatura pracy: -40 °C
Pełna specyfikacja
- MIMO
- Tak
- Typ MIMO
- 4x4
- Diody LED
- Zasilanie
- Gwarancja
- 24 miesiące
- Modulacja
- 256-QAM
- Typ produktu
- Router zewnętrzny
- Typ procesora
- Qualcomm
- Waga produktu
- 1,7 kg
- Kolor produktu
- Biały
- Model procesora
- Snapdragon X65
- Wysokość produktu
- 300 mm
- Przewodowa sieć LAN
- Tak
- Szerokość produktu
- 180 mm
- Głębokość produktu
- 70 mm
- Minimalna temperatura pracy
- -40 °C
- Maksymalna temperatura pracy
- 60°C
- Możliwość montażu na ścianie
- Tak
- Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN
- 4300 Mbit/s
Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.
- Dostępny
ZTE
Router G51F 5G MC7510
Diody LED: Tak zamiast Zasilanie · 99 zł netto taniej
946 złnetto1 163,58 zł brutto
- Dostępny
ZTE
Router G51F V2
Waga produktu: 798 g zamiast 1,7 kg · 99 zł netto taniej
946 złnetto1 163,58 zł brutto
Usługi do tego sprzętu. Gwarancja, finansowanie i płatności.
Rozszerzenia gwarancji
Rozszerzenia gwarancji producenta dodajemy do oferty razem ze sprzętem. Naprawy wykonuje serwis producenta.
Gwarancje i serwisLeasing sprzętu IT
Koszt możesz rozłożyć w czasie. Decyzję o finansowaniu podejmuje firma leasingowa, warunki przedstawiamy w ofercie.
Jak działa leasingLimit kupiecki
Stali klienci kupują z odroczoną płatnością w ramach limitu. Decyzję podejmujemy indywidualnie.
Wniosek o limit
Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.
Czy kupię ZTE Router MC889A Pro 5G na fakturę VAT?
Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.
Kiedy dostanę ZTE Router MC889A Pro 5G?
Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.
Kto realizuje gwarancję na ZTE Router MC889A Pro 5G?
Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.
Czy mogę kupić ZTE Router MC889A Pro 5G w ramach limitu kupieckiego?
Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.
Jak szybko dostanę ofertę na ZTE Router MC889A Pro 5G?
W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.
Podobne modele. Sprzęt sieciowy.
- Dostępny
ZTE
Router G5 Ultra Style
- Procesor wbudowany: Tak
- Kolor produktu: Szary
- Rodzaj zasilania: Sieciowe
1 177 złnetto1 447,71 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
ZTE
Router U60 Pro 5G WiFi7 (MU5250)
- Kolor produktu: Czarny, Biały
- Rodzaj urządzenia: Mobilny router
- Pojemność baterii: 10000 Ah
913 złnetto1 122,99 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
ZTE
Router G50 5G WiFi7 (MC8520B)
- Diody LED: Tak
- Kolor produktu: Biały
- Rodzaj urządzenia: Router
902 złnetto1 109,46 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
ZTE
Router MU5001 Brak portu LAN (OUTLET)
- Przycisk reset: Tak
- Pozycjonowanie na rynku: Przenośny
- Wbudowany wyświetlacz: Tak
890 złnetto1 094,70 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego






