Zyxel Switch GS1920-24 28p Managed Gigabit

Producent
Zyxel
Kod producenta
GS1920-24V2-EU0101F
EAN
4718937601851
  • Certyfikaty: RoHS
  • Standardy EMC: FCC 15 A, CE A, BSMI EMC
  • Diody LED: Tak
Pełna specyfikacja

775 złnetto953,25 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Zyxel Switch GS1920-24 28p Managed Gigabit: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
GS1920-24V2-EU0101F4718937601851775 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Certyfikaty: RoHS
  • Standardy EMC: FCC 15 A, CE A, BSMI EMC
  • Diody LED: Tak

Pełna specyfikacja

Diody LED
Tak
Obrona CPU
Tak
Certyfikaty
RoHS
Funkcje DHCP
DHCPv6 relay, DHCP client, DHCP snooping, DHCP relay
Obsługa 10G
Nie
IGMP snooping
Tak
Inspekcja ARP
Tak
Standardy EMC
FCC 15 A, CE A, BSMI EMC
Waga produktu
2,1 kg
Emisja ciepła
76,73 BTU/h
Kolor produktu
Czarny
Bezpieczeństwo
LVD, BSMI
Ochrona hasłem
Tak
Uwierzetylnianie
Guest VLAN, Uwierzytelnianie na podstawie portów
Pobór mocy (max)
22,5 W
Typ przełącznika
Zarządzany
Wysokość produktu
44 mm
Szerokość produktu
441 mm
Typ uwierzytelniania
IEEE 802.1x, RADIUS
Głębokość produktu
131 mm
Limit częstotliwości
Tak
Napięcie wejściowe AC
100 - 240 V
Standardy komunikacyjne
IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad
Filtrowanie adresów MAC
Tak
Podpora kontroli przepływu
Tak
Raport zdarzeń systemowych
Tak
Algorytmy planowania kolejki
SPQ, WFQ, Weighted Round Robin (WRR)
Funkcje wirtualnej sieci LAN
Protocol-based VLAN, IP subnet–based VLAN, MAC address-based VLAN, Private VLAN, Voice VLAN, Port-based VLAN
Szyfrowanie / bezpieczeństwo
802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv3
Częstotliwość wejściowa AC
50 - 60 Hz
Lista kontrolna dostępu (ACL)
Tak
Wiązanie adresów IP-MAC-Port
Tak
Zakres wilgotności względnej
10 - 95%
Obsługa jakość serwisu (QoS)
Tak
Protokół drzewa rozpinającego
Tak
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 50 °C
Możliwości montowania w stelażu
Tak
Zakres temperatur (przechowywanie)
-40 - 70 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
10 - 95%
Technologia okablowania Copper Ethernet
1000BASE-T, 100BASE-TX

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Zyxel Switch GS1920-24 28p Managed Gigabit na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Zyxel Switch GS1920-24 28p Managed Gigabit jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Zyxel Switch GS1920-24 28p Managed Gigabit?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Zyxel Switch GS1920-24 28p Managed Gigabit?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Zyxel Switch GS1920-24 28p Managed Gigabit w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Zyxel Switch GS1920-24 28p Managed Gigabit?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Sprzęt sieciowy.