Everactive ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 1X USB QC3.0, 1 X USB-C PD 75W CZARNA CC-50Q

Producent
Everactive
Kod producenta
CC-50Q
EAN
5903205775733
  • Rodzaj zasilania: USB, USB-C
  • Kolor produktu: Czarny
  • Wyświetlacz LED: Tak
Pełna specyfikacja

32 złnetto39,36 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Everactive ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 1X USB QC3.0, 1 X USB-C PD 75W CZARNA CC-50Q: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
CC-50Q590320577573332 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Rodzaj zasilania: USB, USB-C
  • Kolor produktu: Czarny
  • Wyświetlacz LED: Tak

Pełna specyfikacja

Diody LED
Ładowanie, Ready
Gwarancja
24 miesiące
Waga produktu
31 g
Kolor produktu
Czarny
Liczba wyjść
2 wyjś.
Rodzaj zasilania
USB, USB-C
Wyświetlacz LED
Tak
Wysokość produktu
69 mm
Szerokość produktu
31 mm
Głębokość produktu
31 mm
Technologia szybkiego ładowania
Quick Charge 3.0

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Everactive ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 1X USB QC3.0, 1 X USB-C PD 75W CZARNA CC-50Q na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Everactive ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 1X USB QC3.0, 1 X USB-C PD 75W CZARNA CC-50Q zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Everactive ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 1X USB QC3.0, 1 X USB-C PD 75W CZARNA CC-50Q?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Everactive ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 1X USB QC3.0, 1 X USB-C PD 75W CZARNA CC-50Q?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Everactive ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 1X USB QC3.0, 1 X USB-C PD 75W CZARNA CC-50Q w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Everactive ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 1X USB QC3.0, 1 X USB-C PD 75W CZARNA CC-50Q?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Akcesoria do smartfonów i tabletów.