Everactive ŁADOWARKA SIECIOWA GAN SUPER SLIM 2X USB-C PD 45W BIAŁA SC-465Q

Producent
Everactive
Kod producenta
SC-465Q
EAN
5903205775924
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem: Tak
  • Zabezpieczenie przed zwarciem: Tak
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Pełna specyfikacja

34 złnetto41,82 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Everactive ŁADOWARKA SIECIOWA GAN SUPER SLIM 2X USB-C PD 45W BIAŁA SC-465Q: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
SC-465Q590320577592434 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem: Tak
  • Zabezpieczenie przed zwarciem: Tak
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Waga produktu
66 g
Kolor produktu
Biały
Liczba wyjść
2 wyjś.
Technologia GaN
Tak
Wysokość produktu
88 mm
Porty wyjścia USB C
2
Szerokość produktu
16 mm
Głębokość produktu
43,6 mm
Całkowita moc wyjściowa
45 W
Zabezpieczenie przed zwarciem
Tak
Technologia szybkiego ładowania
Quick Charge 4+
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Tak
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Everactive ŁADOWARKA SIECIOWA GAN SUPER SLIM 2X USB-C PD 45W BIAŁA SC-465Q na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Everactive ŁADOWARKA SIECIOWA GAN SUPER SLIM 2X USB-C PD 45W BIAŁA SC-465Q zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Everactive ŁADOWARKA SIECIOWA GAN SUPER SLIM 2X USB-C PD 45W BIAŁA SC-465Q?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Everactive ŁADOWARKA SIECIOWA GAN SUPER SLIM 2X USB-C PD 45W BIAŁA SC-465Q?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Everactive ŁADOWARKA SIECIOWA GAN SUPER SLIM 2X USB-C PD 45W BIAŁA SC-465Q w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Everactive ŁADOWARKA SIECIOWA GAN SUPER SLIM 2X USB-C PD 45W BIAŁA SC-465Q?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Akcesoria do smartfonów i tabletów.