Kioxia Dysk SSD CD8-R 1.92TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD8XRUG1T92 (DWPD 1) SIE

Producent
Kioxia
Kod producenta
KCD8XRUG1T92
  • U.2/U.3, PCIe 4.0 NVMe
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Prędkość zapisu nośnika: 3500 MB/s
Pełna specyfikacja

6 748 złnetto8 300,04 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Kioxia Dysk SSD CD8-R 1.92TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD8XRUG1T92 (DWPD 1) SIE: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
KCD8XRUG1T92brak1,92 TB6 748 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • U.2/U.3, PCIe 4.0 NVMe
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Prędkość zapisu nośnika: 3500 MB/s

Pełna specyfikacja

NVMe
Tak
Gwarancja
60 miesięcy
Interfejs
PCI Express 4.0
NVMe wersja
1.4
Typ pamięci
BiCS FLASH TLC
Przeznaczenie
Serwer/stacja robocza
Typ dysku SSD
2.5"
Waga produktu
130 g
Napięcie pracy
12 V
Okres gwarancji
5 lat(a)
Pobór mocy (max)
13 W
Losowy zapis (4KB)
150000 IOPS
Losowy odczyt (4KB)
1250000 IOPS
Wysokość produktu
15 mm
Łącze PCI Express
x4
Szerokość produktu
69,8 mm
Głębokość produktu
100,5 mm
Wibracje podczas pracy
2,17 G
Wstrząsy podczas pracy
1000 G
Pojemność pamięci SSD
1,92 TB
Prędkość zapisu nośnika
3500 MB/s
Prędkość odczytu z nośnika
7200 MB/s
Zakres wilgotności względnej
5 - 95%
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 74 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-40 - 85 °C
Maksymalna temperatura eksploatacji
74 °C
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
2500000 h

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Kioxia Dysk SSD CD8-R 1.92TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD8XRUG1T92 (DWPD 1) SIE na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Kioxia Dysk SSD CD8-R 1.92TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD8XRUG1T92 (DWPD 1) SIE jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Kioxia Dysk SSD CD8-R 1.92TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD8XRUG1T92 (DWPD 1) SIE?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Kioxia Dysk SSD CD8-R 1.92TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD8XRUG1T92 (DWPD 1) SIE?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Kioxia Dysk SSD CD8-R 1.92TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD8XRUG1T92 (DWPD 1) SIE w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Kioxia Dysk SSD CD8-R 1.92TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD8XRUG1T92 (DWPD 1) SIE?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Dyski SSD.