Kioxia Dysk SSD CD8P-V 1.6TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 5.0 KCD8XPUG1T60 (DWPD 3) SIE

Producent
Kioxia
Kod producenta
KCD8XPUG1T60
EAN
4582563859234
  • U.2/U.3, PCIe 5.0 NVMe
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Pełna specyfikacja

7 084 złnetto8 713,32 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Kioxia Dysk SSD CD8P-V 1.6TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 5.0 KCD8XPUG1T60 (DWPD 3) SIE: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
KCD8XPUG1T6045825638592341,6 TB7 084 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • U.2/U.3, PCIe 5.0 NVMe
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza

Pełna specyfikacja

NVMe
Tak
Gwarancja
60 miesięcy
Interfejs
PCI Express 5.0
NVMe wersja
2.0
Typ pamięci
BiCS FLASH TLC
Przeznaczenie
Serwer/stacja robocza
Typ dysku SSD
2.5"
Waga produktu
130 g
Kolor produktu
Srebrny
Funkcja H/W PLP
Tak
Napięcie pracy
12 V
Okres gwarancji
5 lat(a)
Pobór mocy (max)
18 W
Losowy zapis (4KB)
300 IOPS
Cechy zabezpieczeń
Wytrzymały na wibracje, Odporny na wstrząsy
Losowy odczyt (4KB)
1600 IOPS
Wysokość produktu
100,5 mm
Szerokość produktu
69,8 mm
Głębokość produktu
15 mm
Wibracje podczas pracy
2,17 G
Wstrząsy podczas pracy
1000 G
Pojemność pamięci SSD
1,6 TB
Docelowe obciążenie pracą
Mixed Use (MU)
Pobór mocy w trybie czuwania
5 W
Zakres wilgotności względnej
5 - 95%
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 76 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-40 - 85 °C
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
2500000 h
Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD)
3
Ochrona danych End-to-End Data Protection
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Kioxia Dysk SSD CD8P-V 1.6TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 5.0 KCD8XPUG1T60 (DWPD 3) SIE na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Kioxia Dysk SSD CD8P-V 1.6TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 5.0 KCD8XPUG1T60 (DWPD 3) SIE?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Kioxia Dysk SSD CD8P-V 1.6TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 5.0 KCD8XPUG1T60 (DWPD 3) SIE?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Kioxia Dysk SSD CD8P-V 1.6TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 5.0 KCD8XPUG1T60 (DWPD 3) SIE w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Kioxia Dysk SSD CD8P-V 1.6TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 5.0 KCD8XPUG1T60 (DWPD 3) SIE?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Dyski SSD.