Unitek ADAPTER KONW. USB 1XRS-232 DB9F/DB25M

Producent
Unitek
Kod producenta
Y-105A
EAN
4894160001399
  • Złącze 2: Męska
  • Złączka 1: USB Typu-A
  • Długość kabla: 1,5 m
Pełna specyfikacja

59 złnetto72,57 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Unitek ADAPTER KONW. USB 1XRS-232 DB9F/DB25M: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
Y-105A489416000139959 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Złącze 2: Męska
  • Złączka 1: USB Typu-A
  • Długość kabla: 1,5 m

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Złącze 1
Męska
Złącze 2
Męska
Złączka 1
USB Typu-A
Złączka 2
DB-9
Kolor produktu
Czarny
Długość kabla
1,5 m

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Unitek ADAPTER KONW. USB 1XRS-232 DB9F/DB25M na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Unitek ADAPTER KONW. USB 1XRS-232 DB9F/DB25M?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Unitek ADAPTER KONW. USB 1XRS-232 DB9F/DB25M?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Unitek ADAPTER KONW. USB 1XRS-232 DB9F/DB25M w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Unitek ADAPTER KONW. USB 1XRS-232 DB9F/DB25M?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria komputerowe.

  • Dostępny

    Unitek

    ADAPTER USB-C - DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ

    • Maksymalna rozdzielczość: 3840 x 2160 px
    • Długość kabla: 0,15 m
    • Rozmiar złącza 1: Prosty

    64 złnetto78,72 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Unitek

    KABEL HDMI 2.0, 4K 60HZ, C11068BK, 7M

    • Złączka 2: HDMI 2.0
    • Maksymalna szybkość przesyłania danych: 18 Gbit/s
    • Złącze 2: Męska

    51 złnetto62,73 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Unitek

    KABEL HDMI 2.1 8K HDR BIAŁY 5M

    • Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
    • Rozmiar przewodu AWG: 30
    • Rozmiar złącza 2: Prosty

    51 złnetto62,73 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego