Unitek KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ, 4K 240HZ, 5M

Producent
Unitek
Kod producenta
C1628GY01-5M
EAN
4894160054012
  • Wersja DisplayPort: 2.1
  • Typ przewodu: Kabel okrągły
  • Złącze 1: Męska
Pełna specyfikacja

66 złnetto81,18 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Unitek KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ, 4K 240HZ, 5M: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
C1628GY01-5M489416005401266 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Wersja DisplayPort: 2.1
  • Typ przewodu: Kabel okrągły
  • Złącze 1: Męska

Pełna specyfikacja

HDCP
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Złącze 1
Męska
Złącze 2
Męska
Wersja HDCP
2.3
Złączka 1
DisplayPort
Złączka 2
DisplayPort
Typ przewodu
Kabel okrągły
Kolor produktu
Czarny, Szary
Tworzywo kabla
Miedź cynowa
Długość kabla
5 m
Liczba kanałów
32,4 kan.
Rozmiar złącza 1
Prosty
Rozmiar złącza 2
Prosty
Wersja DisplayPort
2.1
Kompatybilność 3D
Tak
Maksymalna rozdzielczość
7680 x 4320 px
Wymiary złącza 1 (SxGxW)
21,6 x 37,5 x 10,5 mm
Wymiary złącza 2 (SxGxW)
21,6 x 37,5 x 10,5 mm
Obsługa funkcji Plug & Play
Tak
Obsługiwane rozdzielczości grafiki
7680 x 4320
Kompresja strumienia wyświetlania (DSC)
Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania
240 Hz
Wersja kompresji strumienia wyświetlania (DSC)
1.2

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Unitek KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ, 4K 240HZ, 5M na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Unitek KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ, 4K 240HZ, 5M zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Unitek KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ, 4K 240HZ, 5M?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Unitek KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ, 4K 240HZ, 5M?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Unitek KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ, 4K 240HZ, 5M w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Unitek KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K 60HZ, 4K 240HZ, 5M?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Akcesoria komputerowe.

  • Dostępny

    Unitek

    ADAPTER USB-C 3.1 GEN 1-RJ45 1 GBPS, U1312A

    • Kolor produktu: Szary
    • Długość kabla: 0,5 m
    • Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3

    61 złnetto75,03 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Unitek

    ADAPTER KONW. USB 1XRS-232 DB9F/DB25M

    • Złącze 2: Męska
    • Złączka 1: USB Typu-A
    • Długość kabla: 1,5 m

    59 złnetto72,57 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Unitek

    CZYTNIK KART ALL-IN-ONE USB-A 3.0, Y-9313

    • Wysokość produktu: 14 mm
    • Głębokość produktu: 64 mm
    • Szerokość produktu: 69 mm

    58 złnetto71,34 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Unitek

    KABEL HDMI 2.1 8K, 4K120HZ UHD, 3M, C139W

    • Materiał pokrycia styków: Złoto
    • Złącze 1: Męska
    • Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz

    58 złnetto71,34 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego